FloatFit

Wykorzystaj wodę do transformacji swojego treningu! FloatFit to efektywny trening i zabawa w jednym. Dla dzieci i dla dorosłych. Dla początkujących
i dla zaawansowanych. Na basenach i zbiornikach otwartych. Dzięki płynności i oporowi wody podczas ćwiczeń na pompowanych matach uruchamiamy nasze proprioreceptory, czyli receptory czucia głębokiego.  To z kolei stymuluje nasze mięśnie posturalne do wzmacniania i lepszego ich napięcia. Jestem jedynym trenerem tej metody w Polsce południowej  a trzecim w kraju i z wielką radością zapraszam Cię na te wyjątkowe zajęcia!

Zajęcia FloatFit w bezpieczny sposób poprawiają naszą postawę
i pomagają zapobiegać możliwym urazom stawów i mięśni. Zróżnicowane typy treningów pozawalają nam w przyjemny sposób spalać kalorie, budować mięśnie i wypracowywać równowagę. Poprzez dobór ćwiczeń jakie wykonujemy dla naszego ciała, wzmacniamy naszą koncentrację, podnosimy motywację i poczucie pewności siebie. Część relaksacyjna dostarcza nam głębokiego stanu odprężenia a dla szukających wrażeń istnieją warianty sekwencji o odpowiednim poziomie wyzwań!

Zajęcia sportowe SUPyoga i FloatFit aktualnie odbywają się na basenie Hotelu Beskid w Nowym Sączu w każdy wtorek o godzinie 20:15.
Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy!

Żaden wodny sport do tej pory nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Próbowałam różnych praktyk ruchowych na ziemii czy w powietrzu (np. aerial joga). Jednak dopiero przeniesienie treningu na wodę, pokazało mi jak  głęboko mogę pracować ze swoimi mięśniami, jak mocno mogę skoncentrować się na jednej czynności, co oznacza ciągła praca w rytmie oddechu i jaki ma to wpływ na moją równowagę wewnętrzną i zewnętrzną. FloatFit to dla mnie nieodzowna część mojego treningu mentalnego . To zupełnie nowy i inny niż dotychczas wymiar pracy z ciałem i umysłem. To dopiero są ruch i emocje!

Chcesz zapisać się na zajęcia?  Daj znać i sprawdź, gdzie aktualnie możemy się spotkać!

Jeżeli interesuję Cię współpraca w zakresie zajęć FloatFit w Twoim ośrodku również serdecznie zapraszam Cię do kontaktu!