Body & Mind

„The mind and the body are not separate. What affects one, affects the other”.
Żeby odpowiednio zadbać o nasze zdrowie należy wybrać właściwy dla siebie trening nie tylko umysłu (Trening Mentalny) ale i ciała. Ciężko jest ruszyć do przodu, jeżeli jeden z elementów naszego prawidłowego funkcjonowania jest w nierównowadze albo nie rozwija się w swoim potencjale.
Pamiętajmy, że zdrowym ciele gości zdrowy duch i sprawny umysł! 

Dlatego zachęcam Cię do poznania moich autorskich zajęć Mental Body Flow łączących elementy Jogi, Pilatesu, Stretchingu z Mobility, medytacji i technik oddechowych. Podczas nich połączysz umysł i ciało, tworząc przestrzeń dla rozwoju swojego wnętrza. Pośród wielu odmian aktywności fizycznej, formy Body&Mind stanowią holistyczny trening dbający o nasze zdrowie na każdym poziomie a nie tylko jego poszczególne elementy, które później nie zawsze łatwo jest ze sobą zestawić. 

Miejsca, w których prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne stwarzają wspaniałe warunki dla wyciszenia, regeneracji i świadomej pracy. Prowadzą do stanu równowagi wewnętrznej i zewnętrznej, harmonizując wszystko to, co nam potrzebne do zdrowia, radości i dobrego samopoczucia. Zapraszam Cię na zajęcia
w Krakowie, Piwnicznej-Zdrój i Nowym Sączu a także w wersji online.
Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj o aktualny grafik.